Ostřiče nožů

Profese ostřiče nožů měla v průběhu staletí ve společnosti vysoké postavení. Řemeslo vyžadující nejvyšší přesnosti a obratnosti! Proto bylo broušení nožů dosud především pro profesionály. S ručními či elektrickými ostřiči je však možné zcela jednoduše, s řemeslnou přesností brousku na nože, abyste si svůj řezný nástroj naostřili sami! Doprava od 3000 Kč je zdarma a zboží expedujeme do 24 hodin.

Nejprodávanější

7 položek celkem
Elektrická bruska nožů, GRAEF Chef´s Choice CC 120
4 114 Kč
GR CC-120
Graef PRONTO ostřič nožů Chef´s Choice
1 198 Kč
GR PRONTO
Elektrická bruska nožů, GRAEF Chef´s Choice CC 2100
10 890 Kč
GR CC-2100
Elektrická bruska nožů, GRAEF Chef´s Choice CC 105
2 928 Kč
GR CC-105
Elektrická bruska japonských nožů, GRAEF Chef´s Choice CC 150 GR CC-150
Elektrická bruska nožů, GRAEF Chef´s Choice CC 2000
8 228 Kč
GR CC-2000

Elektrický ostřič:
Elektrický ostřič je vybaven elektromotorem, díky němu je broušení rychlejší, jednodušší a efektivnější, než je tomu u ručních ostřičů. Je určený pro ostření všech nožů s hladkým, vlnkovým i pilkovým ostřím. Patentovaná konstrukce ostřiče zajišťuje šetrné, ale velmi kvalitní naostření nože. Během ostření nedochází k zahřátí materiálu čepele, nedojde tak ke změně vlastností ani ztvrdnutí.


Ruční ostřič:
Tato bruska je vhodná pro začátečníky, bez zkušeností s broušením nožů. Je určený pro všechny konvenční kuchyňské nože jak s hladkou, tak i zoubkovanou čepelí, dále je vhodný pro nože lovecké a sportovní. Ostřič je určený pro nože, které mají sklon čepele v úhlu 20° (obvyklé evropské a americké nože) i pro nože, které mají sklon čepele v úhlu 15° (asijské nože např. typ Santoku i některé moderní evropské nože).

V nabídce naleznete ostřiče vhodné jak na domácí použití např. CC – 120, ale i do profesionálního provozu např. CC – 2100.

Pokud je zboží skladem a objednávku odešlete do 12 hodin, váš ostřič expedujeme ještě tentýž den. S výběrem vám rádi poradíme telefonicky, obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem. Veškerou nabídku ostřičů naleznete v ostření nožů (odkaz na nadřazenou kategorii). Produkty z našeho e-shopu jsou německé výroby, můžete se tak spolehnout na špičkovou kvalitu a servis.

Můžete si také prohlédnout další profesionální kuchyňské spotřebiče z naší nabídky.

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout