Rychlovarné konvice

Ať jde o dětskou výživu, ráno uvařený šálek kávy nebo odpolední čaj, rychlovarné konvice patří k nejoblíbenějším kuchyňským pomocníkům a hodí se ke každodennímu použití. Rychlovarné konvice a čajovary od firmy GRAEF, jsou praktickými všestrannými pomocníky pro každodenní použití v domácnosti, v gastronomii nebo karavanu. Doprava od 3 000 Kč je zdarma a zboží expedujeme do 24 hodin.

Nejprodávanější

WK402EU 1.jpg.thumb
 
1 100 Kč
Graef WK350 Variante Wasser kochend 1.jpg.thumb
GRAEF WK350, Skleněná konvice, 1,0 litr
Doručíme do týdne
GR WK350EU
 
2 362 Kč
Graef WK300.jpg.thumb
GRAEF WK300, Skleněná konvice, 1,0 litr
Doručíme do týdne
GR WK300EU
 
1 751 Kč
4 položek celkem
WK401EU 1.jpg.thumb
1 038 Kč

Rychlovarná konvice WK401 od firmy GRAEF je moderní a stylový kuchyňský spotřebič, který patří k základnímu vybavení každé kuchyně.

GR WK401EU
WK402EU 1.jpg.thumb
1 100 Kč

Rychlovarná konvice WK402 od firmy GRAEF je moderní a stylový kuchyňský spotřebič, který patří k základnímu vybavení každé kuchyně.

GR WK402EU
Graef WK350 Variante Wasser kochend 1.jpg.thumb
2 362 Kč

GRAEF WK350 je skleněná konvice vyrobená ze speciálního skla DURAN®, kterou ocení každý milovník čaje.

GR WK350EU
Graef WK300.jpg.thumb
1 751 Kč

Skleněná konvice na vodu GRAEF WK300 je ideální volbou pro všechny milovníky čaje.

GR WK300EU

Rychlovarná konvice přivede v krátké době malé až střední množství vody k bodu varu 100°C a automaticky se vypne. Díky své konstrukci může konvice vykazovat extrémně vysoký stupeň účinnosti a vodu nejen rychle a pohodlně ohřeje, ale je zároveň efektivní.

Čajovar je konvice s doplňkovými funkcemi pro přípravu čaje. Čaj byl vždy elixírem života pro radost, relaxaci a léčení. Různé druhy čaje mají různé účinky. Důležitým předpokladem k tomu však je, aby milovník čaje spařil lístky správnou teplotou vody a dodržel optimální dobu louhování. S čajovarem lze stisknutím tlačítka aktivovat optimální přípravu zeleného, ​​černého, ​​bílého, oolongu, senchy, darjeelingu nebo bylinného čaje.

Konvice jsou určeny pro každodenní použití v domácnosti, v gastronomii nebo karavanu, stačí mít přístup k elektrické zásuvce.

Pokud je zboží skladem a objednávku odešlete do 12 hodin, vaši konvici expedujeme ještě tentýž den. S výběrem vám rádi poradíme telefonicky, obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem. Všechny kuchyňské spotřebiče z našeho e-shopu jsou německé výroby, můžete se tak spolehnout na špičkovou kvalitu a servis.

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout