Kuchyňské nože

Hledáte-li špičkové kuchyňské nože, tak pro vás máme skvělou zprávu, dále již hledat nemusíte.  Naše nabídka nožů od německé firmy GIESSER dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.V nabídce naleznete širokou škálu nožů, které jsme pro vás rozdělili do několika kategorií podle jejich vlastností, a to na Premium Cut, kované kuchyňské nože, nože s dřevěnou nebo plastovou střenkou, nože PrimeLine a nože s POM střenkou.

Nejprodávanější

11 položek celkem

V Premium Cut kategorii naleznete exkluzivní nože s ručně broušeným ostřím, které jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Tyto nože nejen krásně vypadají, ale připraví vám exkluzivní zážitek z krájení a jsou ideálním dárkem pro každého zapáleného kuchaře. Kované kuchyňské nože se díky svému vyvážení a ručnímu broušení skvěle používají, jsou ideálním „parťákem“ pro profesionální či vášnivé kuchaře, kteří hledají jen to nejlepší. Nože s dřevěnou střenkou jsou tradiční a elegantní volbou pro každou kuchyni. Nože s plastovou střenkou jsou díky své snadné údržbě, odolnosti vůči nečistotám, ideálním pomocníkem do profesionální kuchyně.

V kategorii PrimeLine naleznete nože pro profesionální i běžné využití, tyto nože mají ergonomickou střenku z tvrdého plastu a jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly co nejpohodlnější úchop a umožňovaly tak snadnou práci s nožem.

V naší nabídce naleznete i jiné nože jako jsou např. nože na ryby, zeleninu, chléb a další potraviny. S noži od firmy Giesser dostanete kvalitní nože, které vám umožní snadné krájení jakékoliv potraviny.

V případě, že byste si nebyli s výběrem jistí, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout