Kuchařské nože

Hledáte-li kvalitní kuchyňský nůž za příznivou cenu, tak právě takovéto nože vyrábí firma Giesser. V naší nabídce si vyberete nože nejen pro profesionální vaření ale i pro to domácí. V nabídce naleznete jak nože prémiové, tak i standartní za příznivou cenu. Doprava od 3 000 Kč je zdarma a zboží expedujeme do 24 hodin.

Nejprodávanější

12 položek celkem
Nůž na zeleninu, POM střenka, délka ostří 8,5 cm, GIESSER GI 8310P/8.5
Nůž kuchařský, černý, 20 cm, GIESSER
476 Kč
GI 8451P/20
Filetovací nůž Premium Cut - Spicy Orange, délka ostří 17 cm, GIESSER GI 1910/17 SO
Exkluzivní sada Premium Cut - Spicy Orange, GIESSER
8 719 Kč
GI 1999/3 SO
Exkluzivní sada Premium Cut - Thuja, GIESSER
9 811 Kč
GI 1999/3 TOL
Exkluzivní edice Premium Cut - Red Diamond, délka ostří 20 cm, GIESSER GI 1900/20 RD
Exkluzivní edice Premium Cut - Thuja, délka ostří 16 cm, GIESSER GI 1925WWR/16TOL
Nůž na uzeníny / nůž cukrářský, černý, 28 cm, GIESSER GI 7900P/28
Exkluzivní edice Premium Cut - Red Diamond, délka ostří 31 cm, GIESSER GI 1955/31 RD
Exkluzivní edice Premium Cut - Rocking Chefs, délka ostří 31 cm, GIESSER GI 1955/31 RC

Kuchařské nože jsou základním a nezbytným nástrojem každého kuchaře ať už v profesionální nebo v domácí kuchyni.

Základním nožem, který byste měli najít v každé kuchyni je dostatečně široký, který Vám umožní ukrojit jedním hladkým řezem plátek masa, steaku nebo dnes tolik oblíbeného carpaccia. Tyto kuchyňské nože jsou nabízeny v celé řadě provedení, které se liší délkou čepele (16 až 31 cm), různými provedeními střenky a způsobem výroby od nerezové oceli, přes oblíbená kovaná provedení až po exkluzivní řadu „PremiumCut“, kterou ocení milovníci toho nejkrásnějšího, co lze do kuchyně získat (samozřejmě až po kuchařce).

Dalším kuchařským nožem, který by měl následovat po tom velkém základním, by měl být středně velký nůž (je štíhlejší a kratší (délka čepele 15 – 20 cm). Takovým nožem můžete velmi dobře zpracovat jak zeleninu, tak s ním můžete třeba i filetovat, pokud k tomu nemáte speciální flexibilní filetovací nůž.

Třetím nožem, který najde své každodenní uplatnění v každé kuchyni je malý nůž, který má zpravidla délku čepele kolem 10 centimetrů. Takový nůž použijete všude tam, kde jsou ostatní nože příliš velké. Je to např. dočišťování zeleniny, začišťování masa od blan, proříznutí úzkého otvoru pro špikování apod.

Další nože v kuchyni potom rozšiřují základní nabídku použití o další činnosti a tuto práci dále usnadňují. Týká se to například krájení čerstvého pečiva s křehkou kůrkou (vždy nožem s vlnkovým ostřím), filetování pomocí speciálního flexibilního nože, vykosťování nožem speciálního tvaru, krájení sýrů nožem, který má speciální tvar a povrchovou úpravu apod. 

Ke každému noži doporučujeme „kamaráda“, který zajistí, aby Vaše nože byly stále ostré, a to v podobě ocílky, brusného kamene nebo ostřiče – ten může být elektrický nebo ruční.

Kuchyňské nože v nabídce jsou určeny pro všechny kategorie kuchařů od profesionálu po domácí kuchaře, své si najde i milovník grilování.

Pokud je zboží skladem a objednávku odešlete do 12 hodin, Váš nůž expedujeme ještě tentýž den. S výběrem vám rádi poradíme telefonicky, obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem. Všechny kuchyňské nože z našeho e-shopu jsou německé výroby, můžete se tak spolehnout na špičkovou kvalitu a servis.

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout