Domácí pekárny

Milujete vůni čerstvého chleba a rádi byste si ji dopřáli i jindy než při návštěvě obchodu? Tak přesně pro vás je kvalitní domácí pekárna německé výroby. Domácí pekárny jsou skvělým pomocníkem pro každodenní přípravu domácího chleba a mnoho dalšího. Doprava od 3 000 Kč je zdarma a zboží expedujeme do 24 hodin.

Nejprodávanější

Domácí pekárna GASTROBACK Advanced 42823
 
3 700 Kč
Nádoba na zmrzlinu pro 42823
Nádoba na zmrzlinu pro 42823
Skladem (1 ks)
GA 96910
 
1 029 Kč
2 položek celkem
Domácí pekárna GASTROBACK Advanced 42823
3 700 Kč
GA 42823
Nádoba na zmrzlinu pro 42823
1 029 Kč
GA 96910

Pokud sháníte multifunkčního pomocníka do své domácnosti nejen pro přípravu čerstvého chleba, ale i jiných zdravých produktu. Bude pro vás ideálním partnerem naše domácí pekárna od firmy Gastroback, k pekárně doporučujeme nádobu pro přípravu zmrzliny.

Pekárny, které nabízíme, jsou k využití výhradně v domácnostech, např. pro přípravu čerstvého chleba k snídaní či přípravu zdravých pochoutek nebo zmrzliny.

Pokud je zboží skaldem a objednávku odešlete do 12 hodin, vaši pekárnu expedujeme ještě tentýž den. S výběrem vám rádi poradíme telefonicky, obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem. Všechny kuchyňské spotřebiče (odkaz na nadřazenou kategorii) z našeho e-shopu jsou německé výroby, můžete se tak spolehnout na špičkovou kvalitu a servis.

V naší široké nabídce profesionálního vybavení pro gastronomii najdete pouze vynikající domácí pekárny, které vám umožní připravovat čerstvé a lahodné pečivo přímo ve vašem domově.

S domácí pekárnou se stanete skutečným pekařem a budete mít možnost vytvářet své vlastní pečivo plné vůně a chuti. Tyto pekárny jsou navrženy s ohledem na snadnou obsluhu a jednoduché použití, takže i začátečníci se s nimi snadno vypořádají.

Domácí pekárny nabízejí širokou škálu funkcí a programů, které vám umožní připravit různé druhy pečiva. Od křupavých chlebů, přes sladké koláče až po plněné buchty - s domácí pekárnou je vaše fantazie jediným limitem. Stačí jen vybrat požadovaný program, přidat ingredience a pekárna se postará o zbytek. Některé pekárny mají také možnost časového nastavení, takže si můžete připravit čerstvé pečivo kdykoliv to budete potřebovat - ráno, odpoledne nebo večer.

Navíc, díky pekárně si můžete být jisti, že vaše pečivo bude vždy čerstvé a zdravé. Můžete si vybrat kvalitní suroviny, které neobsahují žádné přísady a konzervační látky, a tak si vychutnat opravdovou chuť domácího pečiva.

Domácí pekárny jsou ideální pro ty, kteří si rádi vychutnávají čerstvé a kvalitní pečivo, ale nemají dostatek času nebo zkušeností na ruční pečení. S domácí pekárnou vám příprava pečiva bude zabírat minimum času a výsledek bude vždy dokonalý.

Přineste si do své kuchyně tu neodolatelnou vůni a chuť čerstvého pečiva s našimi výkonnými a spolehlivými domácími pekárnami. Vaše rodina a hosté budou nadšeni z vašich pekařských dovedností a vy si užijete radost z přípravy vlastního pečiva přesně podle svých představ.

Můžete si také prohlédnout další profesionální kuchyňské spotřebiče z naší nabídky.

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout