Fritézy

Nejprodávanější

Fritéza GASTROBACK 42580
Fritéza GASTROBACK 42580
Doručíme do týdne
GA 42580
 
5 439 Kč
1 položek celkem
Fritéza GASTROBACK 42580
Fritéza GASTROBACK 42580
Doručíme do týdne
5 439 Kč
GA 42580

Naše fritézy jsou dokonalým společníkem pro všechny milovníky křupavých a lahodných smažených pokrmů. S našimi kvalitními fritézami budete mít možnost připravovat chutné hranolky, ryby, kuřecí křídla a mnoho dalších oblíbených smažených pochoutek přímo z pohodlí vaší kuchyně.

Naše nabídka fritéz zahrnuje různé velikosti a kapacity, aby vyhovovala vašim potřebám a množství, které potřebujete připravit. Fritézy jsou vybaveny výkonným topným systémem, který zajišťuje rychlé a rovnoměrné zahřívání oleje, což přispívá k vytvoření dokonalého křupavého povrchu na vašich smažených pokrmech.

Naše fritézy jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné a bezpečné. Jsou vybaveny teplotním ovládáním, které vám umožní nastavit optimální teplotu pro smažení různých druhů pokrmů. Fritézy jsou také vybaveny odnímatelným košem nebo přihrádkou, které usnadňují manipulaci s potravinami a čištění.

Naše fritézy nejsou určeny pouze pro profesionální kuchyně, ale také pro domácí použití. Připravte si křupavé a chutné smažené pochoutky pro rodinné oslavy, večírky nebo jednoduše pro radost z kvalitního jídla. S našimi fritézami dosáhnete profesionálních výsledků přímo ve své kuchyni.

Můžete si také prohlédnout další profesionální kuchyňské spotřebiče z naší nabídky.

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout