Drtiče ledu

Nejprodávanější

Elektrický drtič ledu GASTROBACK 41127
 
1 815 Kč
1 položek celkem
Elektrický drtič ledu GASTROBACK 41127
1 815 Kč
GA 41127

Naše drtiče ledu jsou nepostradatelným nástrojem pro všechny, kteří si rádi vychutnávají osvěžující nápoje a koktejly s ledovou chutí. S našimi kvalitními drtiči ledu budete mít vždy k dispozici jemně rozemletý led pro vaše oblíbené nápoje a dezerty.

Naše nabídka drtičů ledu zahrnuje různé typy, které se přizpůsobí vašim individuálním potřebám. Můžete si vybrat ruční drtič ledu pro menší množství nebo elektrický drtič ledu pro větší produkci. Bez ohledu na to, který model si vyberete, budete mít jemný a uniformní led, který se snadno přidává do vašich nápojů.

Naše drtiče ledu jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné a bezpečné. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a spolehlivost. Díky svému kompaktnímu designu se snadno vejde do vaší kuchyně, baru nebo piknikového koše.

Drtiče ledu nejsou určeny pouze pro profesionály v oblasti gastronomie, ale jsou také skvělým nástrojem pro domácí použití. Překvapte své hosty na letních večírcích chlazenými nápoji a koktejly s jemně rozemletým ledem. Vaše drinky budou vypadat elegantně a získají si srdce každého, kdo ochutná jejich osvěžující chuť.

Můžete si také prohlédnout další profesionální kuchyňské spotřebiče z naší nabídky.

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout