Držáky pečících papírů v roli

Nejprodávanější

5 položek celkem
Držák na pečící papír v rolích na zeď 400 mm, SCHNEIDER SC 159 240
Držák na pečící papír v rolích na zeď 600 mm, SCHNEIDER SC 159 260
Držák na pečící papír v rolích stolní 600 mm, SCHNEIDER SC 159 160
Držák na pečící papír v rolích stolní 500 mm, SCHNEIDER SC 159 150
Držák na pečící papír v rolích na zeď 500 mm, SCHNEIDER SC 159 250

Držáky pečících papírů v roli od firmy Schneider jsou profesionálním řešením pro každého, kdo se věnuje pečení a vaření na vysoké úrovni. Díky tomu, že jsou tyto držáky buď na zeď nebo stolní použití, poskytují široké využití a flexibilitu v kuchyni. Na stěnu se hodí v případě, že nemáte dostatek prostoru na stole, zatímco stolní držák zase nabízí pohodlnější a rychlejší přístup k pečícím papírům.

Profesionální kuchaři, pekaři a cukráři mohou ocenit tuto inovativní technologii, která umožňuje snadnou manipulaci s pečícími papíry v roli a zajišťuje efektivní a hygienický způsob práce. Držáky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou pevné a stabilní, aby poskytovaly bezpečnou a spolehlivou podporu vašim pečícím papírům.

Navíc, díky ergonomickému designu, jsou držáky pečících papírů v roli od Schneideru snadno ovladatelné a udržovatelné. Tyto držáky jsou také velmi praktické pro velké množství pečení, protože umožňují snadnou výměnu prázdné role za novou.

Celkově lze říci, že držáky pečících papírů v roli od firmy Schneider jsou nejen praktickým a efektivním řešením pro profesionály, ale také jsou to vynikající nástroje pro všechny, kdo si potrpí na kvalitní a hygienické způsoby práce v kuchyni.

Na našem e-shopu získáte i další pekařské pomůcky.

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout