Vařiče vajec

Nejprodávanější

Vařič vajec MINI GASTROBACK 42800
Vařič vajec MINI GASTROBACK 42800
Doručíme do týdne
GA 42800
 
908 Kč
1 položek celkem
Vařič vajec MINI GASTROBACK 42800
908 Kč
GA 42800

Naše vařiče vajec jsou skvělým pomocníkem pro přípravu dokonalých vajíček každý den. S našimi kvalitními vařiči vajec můžete snadno a rychle připravit měkká, středně tvrdá nebo tvrdá vajíčka podle vašich preferencí.

Naše nabídka vařičů vajec zahrnuje různé modely s různou kapacitou, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. S našimi vařiči vajec můžete najednou uvařit více vajec, což je ideální pro rodinná snídaně nebo rychlé občerstvení.

Naše vařiče vajec jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné a bezpečné. Stačí umístit vejce do speciálních držáků, přidat správné množství vody a zapnout vařič. Díky přesnému časovači budete mít vždy dokonale uvařená vajíčka bez nutnosti kontrolovat čas.

S našimi vařiči vajec můžete vychutnat jemnou a krémovou konzistenci měkkých vajec, perfektně tekoucí žloutek ve středně tvrdých vajíčkách nebo pevné a plně uvařená vajíčka pro snadné oloupaní. Nezáleží na tom, jakou konzistenci vajec upřednostňujete, naše vařiče vajec zajistí, že budou vždy připravena podle vašich představ.

Můžete si také prohlédnout další profesionální kuchyňské spotřebiče z naší nabídky.

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout