Exkluzivní edice Premium Cut - Rocking Chefs, nůž na pečivo, délka vlnkového ostří 25 cm, GIESSER

Kód: GI 1930W/25 RC
Značka: GIESSER
3 925 Kč 3 244 Kč bez DPH
Doručíme do týdne
Možnosti doručení

Detailní informace

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout

Detailní popis produktu

Exkluzivní edice Premium Cut - Rocking Chefs, nůž na pečivo, délka vlnkového ostří 25 cm, GIESSER

Premium Cut - Rocking Chefs

LIMITOVANÁ EDICE

Čepel

Výrazný design, neuvěřitelná ostrost, perfektní zpracování dělají z nožů této exkluzivní nové řady něco zcela jedinečného. Již jen pohled na tento nůž je fascinující. Vysoce hodnotná legovaná speciální chrom-molybdenová ocel tvrzená v moderních vakuových pecích na 57 HRC. Ruční leštění a ostření rukou mistrů je zárukou skvělého výsledku. Špičkový tvar čepele spolu s vlnkovým ostřím – skutečně správný nástroj pro krájení pečiva. Krájení s tímto nožem je fascinující, nůž lehce krájí i čerstvou tvrdou kůrku vašeho chleba, baget a dalšího pečiva. Zcela jistě si získá váš obdiv.

Střenka

Výjimečnou čepel nože doplňuje jedinečná střenka, která umocňuje celkový dojem a dotváří jedinečné dílo. Střenka z materiálu Mikarta je vyrobena s nejvyšší pečlivostí. Mikarta je materiálem, který přináší stále nová překvapení. Materiál je tvořen celulózou, která přináší příjemný pocit tepla. Každá střenka je originálem.

Obal

Mimořádný nůž vyžaduje mimořádný obal. Proto je nůž zabalen do exkluzivní dřevěné krabičky. Navíc je nůž vybaven zvláštním chráničem čepele, aby byl uložen bezpečně.

Nůž Premium Cut je výjimečným dárkem pro všechny, kteří rádi vaří, připravují pokrmy nebo patří do společnosti přátel kuchyně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: