Exkluzivní edice Premium Cut - Spicy Orange, délka ostří 20 cm, GIESSER

Zoom

Exkluzivní edice Premium Cut - Spicy Orange, délka ostří 20 cm, GIESSER

Kód: GI 1900/20 SO
GIESSER
 
Dostupnost: není skladem

Exkluzivní edice Premium Cut - Spicy Orange, délka ostří 20 cm, GIESSER

Premium Cut - Spicy Orange

LIMITOVANÁ EDICE

Čepel

Výrazný design, neuvěřitelná ostrost, perfektní zpracování dělají z nožů této exkluzivní nové řady něco zcela jedinečného. Již jen pohled na tento nůž je fascinující. Vysoce hodnotná legovaná speciální chrom-molybdenová ocel tvrzená v moderních vakuových pecích na 57 HRC. Ruční leštění a ostření rukou mistrů je zárukou skvělého výsledku. Špičkový tvar ostří spolu s prohnutou čepelí – skutečně správný nástroj při zpracování masa, ryb nebo zeleniny. Krájení s tímto nožem je fascinující, nůž se stane vaším nezbytným společníkem při přípravě pokrmů na grilu i v kuchyni, zcela jistě si získá váš obdiv.

Střenka

Výjimečnou čepel nože doplňuje jedinečná střenka, která umocňuje celkový dojem a dotváří jedinečné dílo. Střenka ze speciálního plastu "Spicy Orange" je vyrobena s nejvyšší pečlivostí. Díky jedinečné kresbě je každý nůž nezaměnitelným originálem. Atraktivní vzhled tohoto materiálu vyvolává myšlenky na exotická koření a cizokrajné pokrmy.

Obal

Mimořádný nůž vyžaduje mimořádný obal. Proto je nůž zabalen do exkluzivní dřevěné krabičky. Navíc je nůž vybaven zvláštním chráničem čepele, aby byl uložen bezpečně.

Nůž Premium Cut je výjimečným dárkem pro všechny, kteří rádi vaří nebo patří do společnosti přátel grilování a oslav.

Napište recenzi zboží

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.