Poslední novinky a aktuality na GastroPomůcky

01.12.2021 - Skladová dostupnost

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás upozornili, že u produktů, které nejsou skladem (tedy dostupnost do týdne) nejsme ve všech případech v tento krásný čas schopni dodržet týdenní lhůtu dodání vzhledem k tomu, že výrobci i přepravci jsou značně vytíženi. I přesto se pro Vás snažíme dělat maximum.

Moc Vám děkujeme za pochopení a přejeme klidné dny plné pohody.

Váš tým GASTROPOMUCKY.cz.


20.03.2020 - Covid 19

Vážení zákazníci, my v Gastropomůckách usilujeme o bezpečné pracovní prostředí, ať už při práci z domova či v našich kancelářích a skladech. Voláme si přes video, myjeme si často ruce, ale především na sebe i ostatní dáváme pozor - v práci i v sousedství. Zdraví a bezpečí našich zaměstnanců a zákazníků je pochopitelně naší prioritou. Pečlivě sledujeme součanou situaci a nastavujeme mnohá preventivní opatření, která mají chránit všechny zaměstnance.

Co se našich služeb týče, nadále pokračujeme v doručování vašich zásilek a neustále monitorujeme situaci našich kurýrů. Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete se na nás obrátit.

15.11.2016 - Dárkové poukazy

Vážení zákazníci,

blíží se doba Vánoc a s tím i příjemná povinnost potěšit své nejbližší. Každý rok si lámeme hlavu nad podobným problémem, co originálního pod stromeček vymyslet. Chtěli bychom Vám usnadnit rozhodování a nabídnout Vám tolik oblíbené dárkové poukazy, kterými nejen ulehčíte svému rozhodování, ale zároveň zaručeně potěšíte své nejbližší či přátele. V nabídce jsou 4 cenové varianty: 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč. Poukaz jednoduše objednáte přes náš e-shop, my Vám ho ve vytištěné formě odešleme s nulovým poštovným, případně Vám poukaz odešleme elektronicky a můžete si jej sami vytisknout.

Všem Vám držíme palce, abyste předvánoční čas strávili příjemně a bez zbytečných nervů ve frontách a tlačenicích.

Váš tým GASTROPOMUCKY.cz.


13.09.2016 - PREMIUM CUT

Výrobce GIESSER nově nabízí prémiové luxusní nože řady PREMIUM CUT, které naleznete v kategorii KUCHYŇSKÉ NOŽE. Máte rádi kvalitní a neobvyklé zboží? Chcete udělat někomu radost? Pak jsou tyto nože právě pro Vás! Nože lze objednat jednotlivě nebo v sadě! Každý nůž je balen do exkluzivní dřevěné krabice! Máte nějaké otázky? Chcete více fotografií, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poradíme. Váš tým GASTROPOMŮCKY.cz


23.10.2014 - Nové produkty

V naší nabídce naleznete spoustu moderních pomůcek do mnoha gastronomických odvětví. Zabýváme se především drobným sortimentem nejen pro profesionály, ale i pro domásnosti.