Gastroback 42443, Design Sandwichmaker

Kód: GA 42443
Značka: GASTROBACK
898 Kč 742 Kč bez DPH
Doručíme do týdne
Možnosti doručení

Designový toastovač Gastroback 42443 je praktickým spotřebičem pro rychlou přípravu chutných sendvičů, zimních toastů a dalších lahodných snacků. Je kompaktní a nabízí několik užitečných funkcí, včetně vertikálního uložení pro úsporu místa.

Detailní informace

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout

Detailní popis produktu

Toastovač je určen pro přípravu 2 toastů najednou, což je ideální pro rychlý oběd nebo svačinu. Toasty budou perfektně zapečené díky nepřilnavým topným deskám, které usnadňují vyjmutí sendvičů a minimalizují přilnavost.

Pro snadné ovládání má toastovač tepelně izolované rukojeti s uzávěrem, je tedy bezpečný při použití a můžete ho snadno uložit ve vertikální poloze. To vám ušetří místo v kuchyni.

Toastovač se rychle zahřeje a má kontrolní diody pro zjištění správné provozní teploty. Díky automatické regulaci teploty budou vaše toasty vždy dokonale upečené. Toastovač stojí pevně na pracovní desce díky protiskluzovým nohám, práce s toustovačem je tak během použití bezpečnější.

Technické parametry:

  • Napájení: 220-240 V střídavý proud / 50-60 Hz
  • Výkon: 750 wattů
  • Délka síťového kabelu: cca 100 cm
  • Hmotnost: cca 1,48 kg
  • Rozměry (uzavřený): 232 mm x 230 mm x 90 mm (Š x H x V)
  • Rozměry (otevřený): 232 mm x 292 mm x 256 mm (Š x H x V)
  • Velikost topných ploten: cca 224 mm x 120 mm (Š x H)
  • Pracovní teplota: 185 +/- 10°C; dosaženo asi za 2 minuty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
Objevte Svět Kulinářského umění s firmou Gastroback
 

S hrdostí vám představujeme firmu Gastroback, průkopníka v oblasti kuchyňských inovací. Tato německá značka je synonymem pro spojení prvotřídního designu s profesionálními technologiemi, které přinášejí do vaší kuchyně novou dimenzi. Naše nabídka od firmy Gastroback vám umožní přinést váš kulinářský potenciál na novou úroveň.

Podobně jako oblíbená značka Catler, se i Gastroback zaměřuje na produkty, které spojují moderní design s praktickými funkcemi.

Gastroback je více než jen značka, je to váš průvodce na cestě za dokonalým gastronomickým zážitkem. Naším cílem je dát vám díky této společnosti do rukou nástroje, které vám otevřou dveře ke kulinářským možnostem, které byly dříve rezervovány pouze pro profesionální kuchaře. Produkty Gastroback jsou vytvořeny s důrazem na kvalitu, inovaci a funkčnost, aby vaše kulinářská dobrodružství byla plná radosti a úspěchů.

Firma Gastroback nabízí nejen špičkové kávovary, které přinášejí vůni a chuť profesionálního kávového baru přímo do vašeho domova, ale i mixéry a odšťavňovače, které vám umožní tvořit zdravé a chutné pokrmy s lehkostí a další kuchyňské spotřebiče. V nabídce dále najdete domácí pekárny, sušičky ovoce, šlehače mléka, parní hrnce, topinkovače, vakuovače nebo rychlovarné konvice. Gastroback je synonymem pro revoluční inovace, ať už jde o schopnost umožnit celým jablkem projít do odšťavňovače, nebo přinést do vaší kuchyně pákový kávovar s funkcemi profesionálního stroje.

Přivítejte Gastroback do své kuchyně a otevřete tak brány k novým gastronomickým dobrodružstvím. S Gastrobackem můžete objevovat, experimentovat a tvořit. Nabízené produkty jsou tady, abyste mohli dát svému kulinářskému nadšení volný průchod a dosáhnout vynikajících výsledků s každým jídlem, které připravíte. Gastroback je vaším partnerem na cestě za dokonalou chutí, kreativitou a kulinářským uměním.