GASTROBACK 42722, Design Espresso Piccolo Pro M

Kód: GA 42722
Značka: GASTROBACK
7 403 Kč 6 118 Kč bez DPH
Doručíme do týdne
Možnosti doručení

Design Espresso Piccolo Pro M přináší dokonalý kávový zážitek přímo do vaší domácnosti. S integrovaným mléčným šlehačem a možností přípravy různých kávových specialit na stisknutí jednoho tlačítka je tento kávovar ideální pro milovníky espressa, cappuccina a latte macchiata.

Detailní informace

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout

Detailní popis produktu

Design Espresso Piccolo Pro M je revoluční pákový kávovar, který přináší do vaší domácnosti špičkový kávový zážitek. S integrovaným, automatickým mléčným šlehačem je příprava oblíbených nápojů, jako jsou Espresso, Cappuccino a Latte Macchiato, snadná a pohodlná.

Díky možnosti individuálního nastavení množství mléka a espressa si můžete přizpůsobit svůj nápoj přesně podle svých preferencí. Odnímatelná nádoba na mléko s kapacitou 700 ml je praktická a snadno se čistí, a lze ji umístit do lednice i myčky nádobí.

Dvouokruhový-Thermoblock-System s funkcí předbruhování zajišťuje rychlé a dokonale teplé espresso. Elektronický PID regulátor pečlivě sleduje teplotu vody, zatímco profesionální espressová pumpa ULKA s tlakem 20 barů zajišťuje optimální extrakci a vynikající chuť espressa.

Espresso Piccolo Pro M je vybaven manometrem a kontrolní funkcí, to vám umožní dosáhnout optimálního tlaku pro každý šálek espressa. Odnímatelná nádrž na vodu o kapacitě 1,3 litru a programy pro čištění a odvápnění usnadňují údržbu tohoto kávovaru. Vyjímatelná odkapávací miska a příslušenství, včetně Espresso-Tamperu a sítek pro 1 a 2 šálky, dodávají kávovaru profesionální vzhled a výkon.

Design Espresso Piccolo Pro M je tak dokonalou volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat vynikající kávu v pohodlí svého domova.

Funkce a vlastnosti:

 • Pákový kávovar s integrovaným, automatickým mléčným šlehačem.

 • Espresso, Cappuccino a Latte Macchiato na stisknutí tlačítka.

 • Pro všechny kávové speciality na bázi espressa.

 • Vhodné pro E.S.E. Pads – praktické a šetrné k životnímu prostředí.

 • Možnost individuálního nastavení množství mléka a espressa.

 • Automatický mléčný šlehač, šlehá všechny druhy mléka a alternativ mléka.

 • Odnímatelná nádoba na mléko (700 ml), vhodná do lednice a myčky nádobí.

  • Dvouokruhový-Thermoblock-System s funkcí předbruhování, rychlé zahřátí.
  • Elektronický PID regulátor sleduje přesně teplotu vody.
  • Profesionální espressová pumpa ULKA (20 bar).
  • S manometrem a kontrolní funkcí pro optimální espresso.
  • Odnímatelná nádrž na vodu (1,3 litru).
  • Programy pro čištění a odvápnění.
  • Vyjímatelná odkapávací miska.
  • Příslušenství: Espresso-Tamper s měřicím lžícím, síta pro 1 a 2 šálky, vložka pro E.S.E. Pady.

Technické parametry

 • Napájení: 220 - 240 V ~, 50 - 60 Hz
 • Příkon: 1350 W
 • Délka napájecího kabelu: cca 80 cm
 • Hmotnost: cca 4,9 kg
 • Rozměry: cca 330 mm x 215 mm x 308 mm (délka x šířka x výška)
 • Objem: nádržka na vodu - cca 1,3 litru

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary
Hmotnost: 4.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
Objevte Svět Kulinářského umění s firmou Gastroback
 

S hrdostí vám představujeme firmu Gastroback, průkopníka v oblasti kuchyňských inovací. Tato německá značka je synonymem pro spojení prvotřídního designu s profesionálními technologiemi, které přinášejí do vaší kuchyně novou dimenzi. Naše nabídka od firmy Gastroback vám umožní přinést váš kulinářský potenciál na novou úroveň.

Podobně jako oblíbená značka Catler, se i Gastroback zaměřuje na produkty, které spojují moderní design s praktickými funkcemi.

Gastroback je více než jen značka, je to váš průvodce na cestě za dokonalým gastronomickým zážitkem. Naším cílem je dát vám díky této společnosti do rukou nástroje, které vám otevřou dveře ke kulinářským možnostem, které byly dříve rezervovány pouze pro profesionální kuchaře. Produkty Gastroback jsou vytvořeny s důrazem na kvalitu, inovaci a funkčnost, aby vaše kulinářská dobrodružství byla plná radosti a úspěchů.

Firma Gastroback nabízí nejen špičkové kávovary, které přinášejí vůni a chuť profesionálního kávového baru přímo do vašeho domova, ale i mixéry a odšťavňovače, které vám umožní tvořit zdravé a chutné pokrmy s lehkostí a další kuchyňské spotřebiče. V nabídce dále najdete domácí pekárny, sušičky ovoce, šlehače mléka, parní hrnce, topinkovače, vakuovače nebo rychlovarné konvice. Gastroback je synonymem pro revoluční inovace, ať už jde o schopnost umožnit celým jablkem projít do odšťavňovače, nebo přinést do vaší kuchyně pákový kávovar s funkcemi profesionálního stroje.

Přivítejte Gastroback do své kuchyně a otevřete tak brány k novým gastronomickým dobrodružstvím. S Gastrobackem můžete objevovat, experimentovat a tvořit. Nabízené produkty jsou tady, abyste mohli dát svému kulinářskému nadšení volný průchod a dosáhnout vynikajících výsledků s každým jídlem, které připravíte. Gastroback je vaším partnerem na cestě za dokonalou chutí, kreativitou a kulinářským uměním.