Kuchyňská váha GASTROBACK 30102

Kód: GA 30102
Značka: GASTROBACK
976 Kč 807 Kč bez DPH
Doručíme do týdne
Možnosti doručení

Kuchyňská váha z kvalitní nerezové oceli, která odolá teplu a navíc skvěle vypadá! Tak to je váha Gastroback 30102!

Detailní informace

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout

Detailní popis produktu

Tato kuchyňská váha s rozsahem měření až 2kg je vyrobena z kvalitní leštěné nerezové oceli, která jí dodává elegantní vzhled. Váha je vhodná pro použití v profesionálním provozu jako jsou pekárny, profesionální kuchyně apod.. Je vybavena odolným vážícím mechanismem, který není citlivý na vliv tepla.

 

 Technické parametry:

  • Rozsah stupnice: 2 kg
  • Měřítko: rozlišení 10 g
  • Hmotnost:1,4 kg
  • Rozměry (celkové): 140 mm x 210 mm x 250 mm (šířka x hloubka x výška)
  • Rozměry misky: 200 mm (průměr)

Tato váha je velmi přesná a spolehlivá, umožňuje vám přesné vážení potravin a ingrediencí ve vaší provozovně. Je navržena tak, aby obstála nárokům profesionálního prostředí a poskytovala vám dlouhodobou spokojenost s jejím výkonem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
Objevte Svět Kulinářského umění s firmou Gastroback
 

S hrdostí vám představujeme firmu Gastroback, průkopníka v oblasti kuchyňských inovací. Tato německá značka je synonymem pro spojení prvotřídního designu s profesionálními technologiemi, které přinášejí do vaší kuchyně novou dimenzi. Naše nabídka od firmy Gastroback vám umožní přinést váš kulinářský potenciál na novou úroveň.

Podobně jako oblíbená značka Catler, se i Gastroback zaměřuje na produkty, které spojují moderní design s praktickými funkcemi.

Gastroback je více než jen značka, je to váš průvodce na cestě za dokonalým gastronomickým zážitkem. Naším cílem je dát vám díky této společnosti do rukou nástroje, které vám otevřou dveře ke kulinářským možnostem, které byly dříve rezervovány pouze pro profesionální kuchaře. Produkty Gastroback jsou vytvořeny s důrazem na kvalitu, inovaci a funkčnost, aby vaše kulinářská dobrodružství byla plná radosti a úspěchů.

Firma Gastroback nabízí nejen špičkové kávovary, které přinášejí vůni a chuť profesionálního kávového baru přímo do vašeho domova, ale i mixéry a odšťavňovače, které vám umožní tvořit zdravé a chutné pokrmy s lehkostí a další kuchyňské spotřebiče. V nabídce dále najdete domácí pekárny, sušičky ovoce, šlehače mléka, parní hrnce, topinkovače, vakuovače nebo rychlovarné konvice. Gastroback je synonymem pro revoluční inovace, ať už jde o schopnost umožnit celým jablkem projít do odšťavňovače, nebo přinést do vaší kuchyně pákový kávovar s funkcemi profesionálního stroje.

Přivítejte Gastroback do své kuchyně a otevřete tak brány k novým gastronomickým dobrodružstvím. S Gastrobackem můžete objevovat, experimentovat a tvořit. Nabízené produkty jsou tady, abyste mohli dát svému kulinářskému nadšení volný průchod a dosáhnout vynikajících výsledků s každým jídlem, které připravíte. Gastroback je vaším partnerem na cestě za dokonalou chutí, kreativitou a kulinářským uměním.