Kráječ GRAEF VIVO V 20, vlnkový nůž

Zoom

Kráječ GRAEF VIVO V 20, vlnkový nůž

Kód: GR V 20
GRAEF
 
Dostupnost: skladem

Kráječ GRAEF VIVO V 20, nůž s vlnkovým ostřím

Elegantní kráječ střední třídy. Jeho masivní konstrukce s převládajícími kovovými díly zaručuje maximální robustnost, stabilitu a dlouhou životnost. Elegantní vzhled kráječe podtrhuje skleněná základová deska, která je doplněná protiskluzovými nožičkami. Prostor pro uložení kabelu.

Velké, lehce se pohybující saně s nerezovou plochou umožňují krájení plátků i z velkých kusů. S dodaným přidržovačem zbytků je krájení bezpečné do posledního plátku.

Velmi ostrý ocelový nůž je vybaven vlnkovým ostřím, které je určené především pro krájení všech druhů pečiva včetně chlebů s tvrdou kůrkou, tvrdých sýrů, mnoha druhů zeleniny, salámů apod. Pro krájení šunky nebo potravin na karpáčo je lépe použít hladký nůž.

Vypínač, který je umístěný v místě vzdáleném od nože, zajišťuje spolu s inteligentním ovládáním motoru bezpečné zapínání a vypínání motoru. Pokud motor nevypnete tlačítkem, vypne se po určité době sám.

Kráječ má velmi jednoduchou obsluhu a údržbu. Navíc je vybaven několika bezpečnostními prvky včetně dětské pojistky tak, aby se snížilo riziko úrazu - saně lze snadno zajistit před nožem, nůž tak není dostupný.

Součástí dodávky je přidržovač zbytků a tácek pro zachycování krájených potravin.

Zvláštní dárek k výročí 100 let firmy GRAEF: Ke kráječi je zdarma připojen přípravek pro krájení tenkých plátků. Přípravek se nasadí na saně kráječe místo přidržovače zbytků a zajistí rychlé a bezpečné krájení např. zeleniny, ovoce, hub apod. - viz obrázky.

Technické parametry:
  • - zoubkovaný ocelový nůž Ø 170 mm,
  • - tloušťka krájení: 0 - 20 mm,
  • - rozměr (D x Š x V): 376 x 301 x 247 mm,
  • - hmotnost 7,2 kg,
  • - energeticky úsporný kondenzátorový motor 88 W s výkonem až 170 W,
  • - automatické vypínání, pojistka proti přehřátí.

    Kráječ je dodáván v elegantní stříbrné barvě, odlehčený vzhled mu dodává skleněná základová deska.

    Tento kráječ lze dodat také s nožem s hladkým ostřím pod označením VIVO V 21.

Video

Zákazníci, kteří koupili tento produkt také koupili:

Napište recenzi zboží

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.