GASTROBACK 46603, Sušička potravin MAX

Kód: GA 46603
Značka: GASTROBACK
7 809 Kč 6 454 Kč bez DPH
Doručíme do týdne
Možnosti doručení

GASTROBACK 46603 je ideální volbou pro přípravu zdravých snacků, suchých potravin a dalších dobrot. S touto sušičkou můžete snadno připravit domácí zeleninové čipsy, sušené ovoce, müsli tyčinky a mnoho dalšího. Flexibilní nastavení teploty umožňuje zachování živin a enzymů v syrové kvalitě. LED displej a 24hodinový časovač poskytují snadné ovládání a sledování procesu sušení.

Detailní informace

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout

Detailní popis produktu

 

GASTROBACK 46603 je špičková sušička potravin, která vám umožní připravit širokou škálu zdravých dobrot přímo z pohodlí domova. Tato sušička potravin je vybavena 10 nerezovými sušicími rošty o ploše 990 cm² na rošt, což znamená celkovou plochu 9900 cm² pro sušení potravin.

S variabilním nastavením teploty od 35°C do 75°C můžete připravovat potraviny v syrové kvalitě, což znamená, že živiny a enzymy zůstávají zachovány. LED displej a 24hodinový časovač s funkcí automatického vypnutí umožňují snadné ovládání procesu sušení.

 

Sušička je vyrobena z odolného nerezového materiálu, a to jak uvnitř, tak vně. To zajišťuje hygienické a snadné čištění. Součástí balení je také 1 sušicí podnos např. pro rozprostření ovocné dužiny pro přípravu ovocné kůry, 1 roštový podnos pro bylinky, bobule nebo květy a 1 forma na müsli tyčinky pro 15 domácích tyčinek.

GASTROBACK 46602 je nejen flexibilní a všestranně použitelný, ale také šetří živiny ve vašich potravinách, což z něj činí ideálního pomocníka pro milovníky zdravého stravování a domácí přípravu lahodných sušených dobrot.

Technické parametry:

  • Napájení: 230 V ~, 50 - 60 Hz
  • Výkon: 900 W
  • Délka napájecího kabelu: cca 105 cm
  • Hmotnost: cca 10 kg
  • Rozměry: cca 350 mm x 455 mm x 425 mm (délka x šířka x výška)
  • Kapacita: 10 nerezových sušících stojanů
  • Sušicí plocha: cca 300 x 300 mm na sušící stojan z nerezové oceli
  • Teplota: nastavitelná od 35 °C do 75 °C v krocích po 5 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
Objevte Svět Kulinářského umění s firmou Gastroback
 

S hrdostí vám představujeme firmu Gastroback, průkopníka v oblasti kuchyňských inovací. Tato německá značka je synonymem pro spojení prvotřídního designu s profesionálními technologiemi, které přinášejí do vaší kuchyně novou dimenzi. Naše nabídka od firmy Gastroback vám umožní přinést váš kulinářský potenciál na novou úroveň.

Podobně jako oblíbená značka Catler, se i Gastroback zaměřuje na produkty, které spojují moderní design s praktickými funkcemi.

Gastroback je více než jen značka, je to váš průvodce na cestě za dokonalým gastronomickým zážitkem. Naším cílem je dát vám díky této společnosti do rukou nástroje, které vám otevřou dveře ke kulinářským možnostem, které byly dříve rezervovány pouze pro profesionální kuchaře. Produkty Gastroback jsou vytvořeny s důrazem na kvalitu, inovaci a funkčnost, aby vaše kulinářská dobrodružství byla plná radosti a úspěchů.

Firma Gastroback nabízí nejen špičkové kávovary, které přinášejí vůni a chuť profesionálního kávového baru přímo do vašeho domova, ale i mixéry a odšťavňovače, které vám umožní tvořit zdravé a chutné pokrmy s lehkostí a další kuchyňské spotřebiče. V nabídce dále najdete domácí pekárny, sušičky ovoce, šlehače mléka, parní hrnce, topinkovače, vakuovače nebo rychlovarné konvice. Gastroback je synonymem pro revoluční inovace, ať už jde o schopnost umožnit celým jablkem projít do odšťavňovače, nebo přinést do vaší kuchyně pákový kávovar s funkcemi profesionálního stroje.

Přivítejte Gastroback do své kuchyně a otevřete tak brány k novým gastronomickým dobrodružstvím. S Gastrobackem můžete objevovat, experimentovat a tvořit. Nabízené produkty jsou tady, abyste mohli dát svému kulinářskému nadšení volný průchod a dosáhnout vynikajících výsledků s každým jídlem, které připravíte. Gastroback je vaším partnerem na cestě za dokonalou chutí, kreativitou a kulinářským uměním.