Elektrická bruska nožů, GRAEF Chef´s Choice CC 2000

Kód: GR CC-2000
Značka: GRAEF
9 956 Kč 8 228 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Možnosti doručení

Detailní informace

Expresní odeslání zásilek
Expresní odeslání zásilek
Odesíláme v den objednávky
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Spolehněte se na naše zkušenosti
Profesionální vybavení do restaurací
Profesionální vybavení
na které se můžete spolehnout

Detailní popis produktu

Elektrická bruska nožů, GRAEF Chef´s Choice CC 2000

Elektrický ostřič nožů je určený pro ostření všech nožů s hladkým, vlnkovým i pilkovým ostřím. Patentovaná konstrukce ostřiče zajišťuje šetrné ale velmi kvalitní naostření nože. Během ostření nedochází k zahřátí materiálu čepele, nedojde tak ke změně vlastností ani ztvrdnutí.

Ostřič je vhodný pro ostření nožů, které jsou používány v rámci profese, dále pro nože v domácnosti a pro nože určené pro volný čas. Díky robustnosti konstrukce, vysokému výkonu a výměnnému ostřícímu segmentu je ostřič vhodný i pro ostření většího počtu nožů např. v rámci masokombinátu, nožířské profese apod.

Ostřič je dvoustupňový - v prvním stupni je nůž naostřen, ve druhém stupni je ostří zbaveno grotu a polírováno. První stupeň je vybaven kovovými kotoučky s diamantovým povrchem, ve druhém stupni jsou keramické kotoučky. Keramické kotoučky druhého stupně jsou jako nejšetrnější zvláště vhodné také pro ostření nožů s vlnkovým a pilkovým ostřím.

Ostření probíhá v úhlu 20º.

Během ostření je čepel nože vedena pomocí plastového pera v předepsaném sklonu, ostřící kotoučky reagují na rozdílnou tloušťku každého nože. Tak je zajišťěn optimální tvar ostří pro každý nůž.

Ostřící segment lze z motorové části ostřiče snadno sejmout, což usnadňuje jeho vyčištění nebo případnou výměnu.

Výkon motoru: 115 W.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: