Exkluzivní sada Premium Cut - Thuja, GIESSER

Zoom

Exkluzivní sada Premium Cut - Thuja, GIESSER

Kód: GI 1999/3 TOL
GIESSER
 
Dostupnost: není skladem

Exkluzivní sada Premium Cut - Thuja, GIESSER

Premium Cut - Thuja - Tree of Life

LIMITOVANÁ EDICE

Sada

Obsahuje 3 exkluzivní nože německého výrobce GIESSER, řady PREMIUM CUT. Nože jsou v délkách 30 cm, 20 cm a 17 cm.

Čepel

Výrazný design, neuvěřitelná ostrost, perfektní zpracování dělají z nožů této exkluzivní nové řady něco zcela jedinečného. Již jen pohled na tyto nože je fascinující. Vysoce hodnotná legovaná speciální chrom-molybdenová ocel tvrzená v moderních vakuových pecích na 57 HRC. Ruční leštění a ostření rukou mistrů je zárukou skvělého výsledku. Špičkový tvar ostří spolu s prohnutou čepelí – skutečně správný nástroj při zpracování masa, ryb nebo zeleniny. Krájení s těmito noži je fascinující, nože se stanou vaším nezbytným společníkem při přípravě pokrmů na grilu i v kuchyni, zcela jistě si získají váš obdiv.

Střenka

Výjimečné čepele nožů doplňují jedinečné střenky, které umocňují celkový dojem a dotváří jedinečné dílo. Střenky z kořene stromu túje (zerav) jsou vyrobeny s nejvyšší pečlivostí. Díky tomu je každý nůž mistrovským dílem. Tyto střenky jsou extratřídou. Držet v ruce nože s takovou střenkou přináší absolutní radost. Střenky z tohoto materiálu jsou mimořádně kvalitní.

Obal

Mimořádné nože vyžadují mimořádný obal. Proto jsou nože zabaleny do exkluzivní dřevěné krabičky.

Sada nožů Premium Cut je výjimečným dárkem pro všechny, kteří rádi vaří nebo patří do společnosti přátel grilování a oslav.