Odkazy

06.10.2016 -

Chtěli byste se dozvědět více informací o renomovaných výrobcích, které zastupujeme? Podívejte se na jejich oficiální stránky a inspirujte se celým sortimentem, který přes náš e-shop můžete objednat.

SCHNEIDER GmbH

Firma SCHNEIDER je známým německým výrobcem pomůcek pro profesionální gastronomii a to především pro cukráře a pekaře. V nabídce firmy je kompletní sortiment cukrářských pomůcek od dresírovacích sáčků a špiček všech tvarů, přes mnoho druhů různých forem a vykrajovátek, pečících papírů a fólií, až po různé speciální pomůcky.

Stále více se na našem trhu prosazuje i systém tepelně izolačních boxů pro přepravu a skladování potravin v teplém, chlazeném nebo mraženém stavu. I tyto termoizolační boxy jsou ve výrobním programu firmy SCHNEIDER zastoupeny. Systém izolačních boxů se skládá z několika rozměrových řad, respektujících např. velikosti pekařských plechů, gastronormu apod. Systém je navíc doplněn o prvky, které dále umožňují prodloužit dobu uložení potravin v přepravních boxech. Použité materiály a konstrukce těchto boxů zajišťují vysoké tepelně izolační vlastnosti při současném zachování dlouhé životnosti těchto boxů.

GIESSER

Firma GIESSER je velmi známá německá firma s mnohaletou tradicí výroby profesionálních nožů. Její začátky sahají až do roku 1777. Výrobní technologie firmy využívá jak řemeslného umu mistrů oboru, tak i nejmodernější prvky výroby. Firma zasahuje především do výroby nožů pro profesionální použití. V několika stovkách druhů nožů najde každý profesionál, který denně pracuje s noži právě ten optimální nůž vyhovující svým tvarem, délkou, tvrdostí a pružností, případně i barevným rozlišením.

Do výrobního programu firmy patří stále klasické nože, které jsou nýtovány na dřevěnou anatomickou rukojeť. Pro dřevěné střenky jsou využívány ty nejvhodnější druhy ve světě dostupných dřevin. Převážná část produkce firmy je však dnes již pokryta noži, jejichž anatomická rukojeť je vyrobena z plastických hmot, které umožňují pevné a bezpečné uchopení nože i ve ztížených podmínkách, kdy je ruka mokrá, mastná apod. Jedná se o houževnaté plasty, které zaručují u nožů v potravinářském průmyslu jejich dokonalou hygienu, rozlišení nožů různými barvami rukojetí a navíc umožňují v několika tvarových variantách co nejbezpečnější uchopení nože při konkrétní práci.

Špičkou mezi vyráběnými noži jsou potom klasické kované nože a nože celokovové. Ty jsou používány především v kuchařských oborech. I u těchto nožů je možné barevné rozlišení tak, aby bylo možné snadno rozlišit nože na různých pracovištích jedné velkokuchyně, nebo aby barevný tón nože ladil s interiérem apod.

Do nabídky firmy GIESSER patří i další výrobky, které jsou nezbytné při práci s noži. Jedná se především o ochranné pomůcky, ocílky, kufry a obaly pro nože, magnety a klece pro uložení nožů atd.

HOVICON INTERNATIONAL

Holandská firma HOVICON INTERNATIONAL vyrábí ruční dávkovače v mnoha druzích a provedení. Jejich pomocí lze přesně a hygienicky dávkovat vše, co má odpovídající konzistenci. V gastronomii jsou to především hořčice, kečupy, majonézy, dressingy, omáčky, marmelády, med, polevy apod. Zvláštním druhem dávkovače jsou i plničky, které mají místo výtokové trubice dutou jehlu, pomocí které se plní nejen známé koblihy, ale i různé další pekařské a potravinářské výrobky či knedlíky.

Různé druhy dávkovačů se liší předeším provedením, materiálem, velikostí a případně i nádobou, nárokem na tepelnou odolnost apod. Pro všechny druhy dávkovačů je však příznačné, že lze regulovat dávku a tato nastavená dávka zůstává stejná při každém stlačení dávkovače.

GASTROBACK

Německá firma GASTROBACK se specializuje na profesionální a poloprofesionální stroje a strojky, které usnadňují práci v kuchyních, barech, kavárnách apod. Patří sem mixéry, odšťavňovače, šlehače mléka, drtiče ledu, toastery, elektrické pánve, grily, domácí pekárny, fritézy, mlýnky na maso, multifunkční vařiče a další.

GRAEF

Německá firma GRAEF je výrobcem špičkových nářezových strojů. Kromě velkých nářezových strojů a automatů jsou ve výrobním programu firmy i malé nářezové stroje s průměrem nože 170 mm. I u těchto malých nářezových strojů jde o vysoce kvalitní celokovové stroje na špičkové úrovni. I malé nářezové stroje jsou nabízeny v celé řadě různých druhů, lišících se provedením, silou a druhem motoru, designem a vybavením. Tyto nářezové stroje jsou vhodné pro krájení nejen pečiva, ale i všech dalších druhů potravin, kde nahrazují klasický nůž. Proto najdou svoje uplatnění i při rychlém a přesném krájení masa, sýrů, ovoce, zeleniny apod. Chleba, pečivo a uzeniny jsou samozřejmostí. Tyto malé nářezové stroje nacházejí svoje uplatnění od velkokuchyní a restaurací, kde slouží ovykle jako doplněk k velkému nářezovému stroji, přes penziony, školní jídelny a rychlá občerstvení, až po domácnosti.

Dalším produktem v nabídce firmy GRAEF jsou profesionální ostřiče nožů a to od ručních až po motorové. Všechny druhy ostřičů používají jako brusné médium při ostření nožů průmyslové diamanty nebo kotoučky s keramickým povrchem. Konstrukce těchto ostřičů zaručuje, že se šetrným způsobem na noži vytvoří kvalitní ostří, které má navíc díky svému tvaru i dlouhou životnost.

STÖCKEL

Firma STÖCKEL je německá firma, která vyrábí především profesionální zmrzlinové kleště a další doplňky potřebné při manipulaci a výdeji zmrzliny. Zmrzlinové kleště jsou nabízeny v mnoha velikostech od 1/100 po 1/4 litru. Kromě klasického tvaru misky kleští jsou v nabídce i kleště ve tvaru kostky, srdíčka, vajíčka apod. Firma rovněž nabízí zmrzlinové lžíce a špachtle pro výdej tvrdé zmrzliny, zásobníky zmrzlinových kornoutů, stojánky na zmrzlinu, mycí vaničky a sprchy na zmrzlinové kleště apod.


24.10.2016 -

Jakub Hnilica Photography I Aktuální hromadné slevy České Budějovice a slevy pro další města naleznete ve vyhledávači slev SLEVY4U.CZ. I AZ-Obchody.cz I Maq.cz katalog webů I Sportovní potřeby I SeoLink.cz I Katalog internetových stránek I Katalogtravick.net I Registrace do katalogů I Ledvanes.com I Katalog A-seznam.cz I Skyfone mobile - mobilný operátor I CADtip.eu I Desty Nova Directory I Vyhledávač slev SLEVY4U.CZ nabízí hromadné slevy Hradec Králové včetně slev v dalších městech. I Katalog Europalist I I Najdete nás na KontaktyFirem.cz! I Shoops online shop I Nejnižší ceny I Internetové obchody

Vybavení do Vaší kuchyně Evropský katalog stránek

Pozri.cz - vyhledávač Najednou.cz - Váš nový portál a katalog firem Alfa Elchron Super-Obchody.eu Hodnocení a recenze obchodů Seznam internetových obchodů, eshop, obchod, online - 4obchody.com