Mixér VITAL PRO - GASTROBACK 40986

Zoom

Mixér VITAL PRO - GASTROBACK 40986

Kód: GA 40986
GASTROBACK
 
Dostupnost: není skladem

Mixér VITAL PRO - GASTROBACK 40986

Mixér masivní konstrukce, jednoduché ovládání, možnost automatických programů.

Snadné ovládání prosvícenými tlačítky a ovladačem rychlostí: 12 rychlostních stupňů - rozsah otáček 3.900 až 20.000 otáček / minutu.

NOVINKA: Kromě standardního ovládání voličem rychlosti je mixér vybaven třemi plně automatickými funkcemi. Po jednoduchém stisknutí některého ze tří tlačítek - ICE CRUSH, SMOOTHIE, INTERVAL - mixér plně automaticky střídá naprogramované otáčky a pauzy tak, aby byly vložené potraviny zpracovány podle zvoleného programu naprosto optimálně. Po ukončení programu se mixér automaticky vypne.

ICE CRUSH - tlačítko zapne program, který je kromě drcení ledu vhodný i pro sekání ořechů, mandlí, sušeného ovoce, syrové zeleniny, bylinek a koření, pro mletí masa, luštěnin, kávy apod.

SMOOTHIE - tlačítko zapne program vhodný pro zpracování čerstvého ovoce, jogurtu, zmrzliny, pro výrobu koktejlů a smoothie (směs dužiny a šťávy z čerstvého ovoce).

INTERVAL - tlačítko zapne program, který je určený pro vzájemné vmíchání různých ingrediencí při výrobě omáček, šťáv, dresinků, pomazánek apod. Tento program je využíván i při čištění mixéru.

Mixér je určen pouze pro domácí použití.

Nádoba 1,75 litru z tepelně odolného skla.

Robustní kovový kryt motoru.

Pro optimální práci je mixér vybaven šestidílným ocelovým nožem.

Rozměry: Š x H x V: 230 x 180 x 430 mm.

Vysoce výkonný motor 1.000 W.

Hmotnost: 4,1 kg.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt také koupili:

Napište recenzi zboží

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.