Filtr CLARIS PLUS Blue, JURA

Zoom

Filtr CLARIS PLUS Blue, JURA

Kód: JU 71311
JURA
 
Dostupnost: skladem

S novými ochrannými prvky

Protože káva obsahuje 98% vody, je pro její přípravu potřeba vysoce kvalitní čistá voda. Filtr CLARIS spolehlivě vodu přefiltruje a zanechá ji ve výborné kvalitě pro přípravu perfektní kávy.

Nová ochranná formule byla vyvinuta tak, aby přesně splnila potřeby i moderních automatických kávovarů s funkcí One-Touch. Obsahuje minerální látky, které stabilizují uhličitan vápenatý. Ten se tak neusazuje ve vodním systému a i při časté přípravě páry aktivně chrání vodní systém před ucpáním.

S filtrem CLARIS ale získáte mnohem víc než jen ochranu před vodním kamenem. Přefiltruje i mnoho dalších látek, které poškozují chuť nebo vůni vody, a zároveň zachovává pro zdraví důležité minerály a fluoridy.

Filtr CLARIS funguje na principu up-flow. Jednotlivé částečky filtru se při každém použití uvolňují do vody a tím je plně využit jeho účinek. Voda je tak vždy čerstvě přefiltrovaná a nemůže se stát, že by došlo k použití odstáté, starší přefiltrované vody, v níž se množí bakterie.

Při správném používání filtru CLARIS nemusíte kávovar odvápňovat. Jeho užívání se tak stává snadnějším a šetří Váš vzácný čas. Čisté hadičky, topná tělesa a čerpadlo bez usazeného vodního kamene prokazatelně prodlužují životnost kávovaru a pomáhají udržet jeho hodnotu (kvalitu).

Pouze originální filtry CLARIS jsou navrženy tak, aby přesně splňovaly potřeby plnoautomatických kávovarů JURA. Při nákupu nového filtru se vždy prosím ujistěte, že si pořizujete ten správný filtr.

Vyzkoušejte nový filtr CLARIS a přesvědčte se o výhodách, které Vám i Vašemu kávovaru přináší.

Vždy dokonalý požitek z kávy díky hygieně s certifikací TÜV

Nezávislá mezinárodní zkušební organizace TÜV Rheinland udělila společnosti JURA certifikát pro mikrobiologicky nezávadné plně automatické přístroje, vydaný podle nejpřísnějších kritérií. To znamená, že originální přípravky pro péči od společnosti JURA jsou přesně vyladěné pro elektronicky řízené programy, a tak podle certifikátu TÜV garantují hygienu a čistotu každého plně automatického přístroje JURA.

Vodní kámen zhoršuje kvalitu a chuť vody

Při ohřívání vody dochází k usazování vodního kamene. Systém zanesený vodním kamenem zpomaluje proces ohřívání, čímž dochází k větší spotřebě energie, ale zároveň může způsobit i poruchu kávovaru. Vodní kámen má také negativní vliv na samotnou kávu. Malé množství uhličitanu vápenatého je pro chuť kávy důležité, ale při větším množství už dodává vodě nepříjemnou pachuť. Kávové aroma se tak nemůže plně rozvinout, což může být částečně způsobeno i kolísající teplotou vody.

Díky filtrům CLARIS je odstraňování vodního kamene zbytečné

Správná voda je rozhodující pro chuť, protože se káva z 98% skládá z vody. Kromě vápníku, minerálů a fluoridů se však na mnoha místech vyskytují ve vodě z vodovodu také stopy olova, mědi, hliníku a chloru. Filtr CLARIS umístěný přímo ve vodní nádržce filtruje při každé přípravě vždy čerstvou vodu. Přitom jsou plně absorbovány škodlivé látky, zatímco důležité fluoridy zůstávají zachovány a fungují při rozvinutí aromatu jako rozhodující nosiče chuti. Díky optimálnímu složení vody se tedy každá kávová specialita stává nezapomenutelným chuťovým zážitkem. A také odstraňování vodního kamene je s filtry CLARIS naprosto zbytečné.

Technické parametry

Claris filtr je účinný pro 50 litrů vody (cca 350 káv - kávovar Vám automaticky signalizuje nutnost jeho výměny), anebo po dobu 2 měsíců. Jeho výměna je velmi rychlá a jednoduchá. Nepoužívejte filtr v kávovaru déle než dva měsíce a nejpozději po 2 měsících jej vyměňte. V opačném případě by hrozilo zanesení kávovaru vodním kamenem.

Napište recenzi zboží

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.